ebook Narzeczona dla milionera - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Narzeczona dla milionera - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
-22% 16.90 zł
21.55 zł
23.35 zł Lub 21.02 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
44.90 zł
39.07 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewrotna powieść o tym, że nigdy nie jest za późno, by wywrócić swoje życie do góry nogami. Natasza od 10 lat pomaga swojemu partnerowi prowadzić restaurację Amore nad jeziorem Niegocin. Ich relacja przeżywa jednak coraz głębszy kryzys. Natasza, nie widząc szansy na odbudowanie związku, postanawia wrócić w rodzinne strony i zmierzyć się z bolesną tajemnicą sprzed lat…

Szymon – okrzyknięty młodym milionerem właściciel znanej firmy, nie może opędzić się od kobiet, które rywalizują o jego względy. Wkrótce w wyniku rozwoju firmy drogi milionera i Nataszy przecinają się. Czy da się połączyć dwa, tak różne od siebie światy?
Jak minione wydarzenia wpłyną na rodzinne relacje Nataszy i budzącą się miłość?
I czy duchy przeszłości pozwolą jej z nadzieją patrzeć w przyszłość?

Wioletta Piasecka tworzy w powieści „Narzeczona dla milionera” wielowymiarowych bohaterów, którym przyjdzie odpowiedzieć na jedno z najważniejszych pytań: czego tak naprawdę chcą od życia, by być szczęśliwym?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Klaudii Bełcik.

Narzeczona dla milionera - audiobook od Wioletta Piasecka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć