ebook Lustereczko, powiedz przecie - audiobook
3.4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1209)

Lustereczko, powiedz przecie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.21
Audiobook - najniższa cena: 22.45
wciąż za drogo?
22.45 zł Lub 20.21 zł
24.12 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
29.90 zł
44.90 zł
33.90 zł
39.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Świat facetów, którzy o kosmetykach i modzie wiedzą wszystko, a w nim się ktoś, kto jest gotowy na każdy krok, by zdobyć sławę i pieniądze. Audiobook „Lustereczko, powiedz przecie” to drugi tom przygód Róży Krull i dwójki jej przyjaciół – menadżerki Betty i PR-owca Pepe. Tym razem w rozwiązaniu zagadki kryminalnej pomoże im sam Mister Polski, Rafał Maślak.

Znana autorka powieści kryminalnych Róża Krull staje się przypadkowym świadkiem samobójstwa jednego z uczestników konkursu Mister Polonia. Kiedy próbuje ustalić, dlaczego zdecydował się na tak desperacki krok, pisarka przekonuje się, że w świecie facetów, którzy wiedzą o kosmetykach i modzie więcej niż ona sama, znajduje się też ktoś gotowy na wszystko, aby zdobyć sławę i lukratywne kontrakty reklamowe. I że nie zawaha się on przed niczym. Nawet… morderstwem!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Pauliny Holtz.

Lustereczko, powiedz przecie - audiobook od Alek Rogoziński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć