ebook Kult - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1256)

Kult - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.34
Audiobook - najniższa cena: 38.39
wciąż za drogo?
55.79 złpremium: 35.99 zł Lub 35.99 zł
-36% 38.39 zł
46.19 zł Lub 41.57 zł
46.90 zł
47.99 zł Lub 43.19 zł
47.62 zł
49.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Słynny mentalista powraca! W Sztokholmie porwano pięcioletniego Ossiana. Mina Dabiri rozpoczyna śledztwo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kolejny element makabrycznego planu psychopaty, którego nie udało się schwytać policji. Czas nagli coraz bardziej. Do gry z mrocznym umysłem seryjnego zabójcy dołącza Vincent Walder. Czy inspektor Dabiri i znawca psychologii uprzedzą następny ruch mordercy na szachownicy śmierci?

Druga część trylogii autorskiego duetu Läckberg & Fexeus.
Thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony!

W sztokholmskiej dzielnicy Södermalm uprowadzony zostaje pięcioletni Ossian. Natychmiast rusza dochodzenie. Do policyjnego zespołu Miny Dabiri dołącza negocjator Adam Blom, który dostrzega podobieństwa do wcześniejszej sprawy – niestety o tragicznym finale. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem porwań będzie więcej. Mina Dabiri prosi o pomoc Vincenta Waldera – mentalistę, z którym nie miała kontaktu od niemal dwóch lat. Znawca psychologii, który przez wielu uważany jest za zdolnego do czytania w myślach, od razu dostrzega analogie do sprawy sprzed kilku lat. Wzajemna relacja Miny i Vincenta ma bardzo szczególny charakter. Mur, którym każde z nich oddzieliło się przed swoją przeszłością, zaczyna pękać, gdy spotykają się po raz kolejny.

Policja rozpoczyna wyścig z czasem i bezwzględnym mordercą działającym według logicznego i rytualnego schematu.

Kto wygra tę nierówną grę?

„Kult” to doskonale udany eksperyment, to książka, która wyznacza nowe standardy kryminalnego thrillera. - /Gabriella Genisi TUTTOLIBRI – LA STAMPA/

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Wojciecha Żołądkiewicza.

Kult - audiobook od Henrik Fexeus, Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć