ebook Wioska wdów: Szokująca historia morderczyń z wioski Nagyrév
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 36)

Wioska wdów: Szokująca historia morderczyń z wioski Nagyrév
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 27.03
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
-36% 27.03 zł
30.03 zł Lub 27.03 zł
32.90 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
30.01 zł
34.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Agresywny mąż, ciężko chora osoba w rodzinie, nęcący spadek w postaci ziemi i domu. Czy jest sposób na to, by uczynić swoje życie szybko i w miarę łatwo szczęśliwszym od dotychczasowego? Kobiety z pewnej węgierskiej osady wpadły na pomysł, jak odmienić swój codzienny los. Ebook „Wioska wdów” to poprzedzona dokładnym researchem powieść o jednej z najbardziej morderczych wiosek z początku XX wieku.

Horror miał miejsce w wiejskiej osadzie rolniczej na Węgrzech, w której zwykłe kobiety – żony, matki i córki – doprowadziły do śmierci co najmniej 160 mężczyzn. W centrum wydarzeń znajdowała się bystra wiejska akuszerka, znana jako ciocia Suzy. To właśnie ona destylowała arszenik z lepiku na muchy i rozdawała go kobietom z Nagyrév. Na początku wiele kobiet stosowało śmiertelny roztwór, aby uwolnić się od okrutnych i krzywdzących je małżonków.

Liczba zmarłych rosła, a morderczynie stawały się coraz śmielsze. Z każdą opróżnioną fiolką z trucizną pojawiał się nowy powód, by opróżnić kolejną. Niektóre kobiety pozbywały się chorych krewnych, a inne używały arszeniku, żeby zapewnić sobie spadek w postaci ziemi i domu. Morderstwa piętrzyły się przez ponad 15 lat. Gdy w końcu zostały odkryte, liczbę zmarłych szacowano na kilkaset.

Ebook „Wioska wdów” przedstawia w fachowo zbadanych szczegółach całą tę wstrząsającą historię, od pierwszych morderstw do ostatecznego powieszenia. Jest to przypadek jednego z najbardziej sensacyjnych i zdumiewających morderstw w całej współczesnej historii.

Wioska wdów: Szokująca historia morderczyń z wioski Nagyrév od Patti Mccracken możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć