ebook Mafijne rozgrywki - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Mafijne rozgrywki - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 35.85
Audiobook - najniższa cena: 39.70
wciąż za drogo?
39.70 zł Lub 35.73 zł
39.90 zł
39.99 zł
39.90 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W małym sycylijskim miasteczku Alessandro, zmęczony życiem i przybity przez tragiczną śmierć żony i córeczki policjant, dostaje od lokalnego dona propozycję z rodzaju tych „nie do odrzucenia”. Mężczyzna ma nie tylko zbliżyć się do Anny, właścicielki pewnego hotelu w Jordanii, ale też zyskać na nią tak dużą kontrolę, by namówić ją do odsprzedania należącego do niej kurortu na włoskiej wyspie. W zamian otrzyma nazwiska osób stojących za morderstwem jego rodziny.

Rozpoczyna się gra, w której główną bronią stanie się gorący seks. Alessandro napotyka jednak problemy ze zbliżeniem się do Anny otoczonej przez armię zatrudnianych przez nią „chłopaków do towarzystwa”. Przekonuje się, że nie będzie mu łatwo ani zdobyć, ani utrzymać przy sobie tak niezależną kobietę. Szczególnie że Anna prowadzi swoją własną grę, aby nie stracić lukratywnego biznesu.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Maszy Boguckiej i Mikołaja Sierociuka.

Mafijne rozgrywki - audiobook od Monika Hołyk-Arora możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć