ebook Cukiernica z fotografii
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Cukiernica z fotografii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 29.90
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
27.84 zł
29.90 zł
34.00 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
31.43 zł
32.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść o marzeniach i poszukiwaniu szczęścia. Poznaj Nastkę i dowiedz się, czy powtórzy los swojej matki i babci. A może uda jej się przerwać rodzinny schemat i odnaleźć szczęście? Ebook „Cukiernica z fotografii” to pierwsza część trylogii o rodzinnych tajemnicach, sile kobiet i miłości.

Nastka jest nowoczesną dziewczyną. Skończyła studia i realizuje się jako menadżerka dużego klubu i restauracji. Marzy o własnej knajpce. Śmierć dziadka, nieoczekiwanie przewróci jej życie do góry nogami, a pozostawiony przez staruszka spadek stanie się powodem do podjęcia wielu decyzji, których Nastka nie miała w planie.

Dlaczego matka Nastki, Maryla, decyduje się na szaloną zmianę – zostawia firmę, którą stworzyła, i otwiera na wsi sklepik ze wspomnieniami? Czy zwariowała?
Jak zareaguje na nieoczekiwane zmiany chłopak Nastki? Czy będzie ją wspierał? I dlaczego babcia Anastazja nie chce wtrącać się w decyzje córki?

O e-booku Cukiernica z fotografii blogerzy napisali:

To historia, która trafia do naszych serc. To spotkanie z młodą kobietą, której serce jest otwarte na miłość i realizację swoich planów. To historia, która dla każdego z nas może być motorem do zmian, do działania. Zatem z całego serca polecam Wam lekturę tej książki. Książki, której okładka zachwyca, a historia dotyka najczulszych strun naszych emocji. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Cukiernica z fotografii od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Karolina Wilczyńska jest autorką, która przyzwyczaiła mnie do historii, które zachwycają moje czytelnicze serce. Ich barwy rozpromieniają, choć nie są pozbawione dylematów, które zadają pytania. Pytania, które dają odpowiedzi uświadamiając nam wiele ważnych życiowych kwestii. Bez wątpienia najnowsza powieść pisarki jest życiowa, dotyka spraw, związanych z marzeniami, miłością. A te dotyczą każdego z nas. Dlatego też uważam, że w tej powieści, każdy znajdzie coś dla siebie, swój kawałek czytelniczej wrażliwości.

Cukiernica z fotografii to pierwsza część trylogii Sklepik ze wspomnieniami. Na jej kartach poznajemy historię Nastki, zostajemy wtajemniczeni w rodzinne sekrety, a także jesteśmy świadkami niezłomnej siły kobiet. Choć pragnę dodać, że również mężczyźni mogą odkryć w tej powieści część swojej czytelniczej wrażliwości.

Nastka po skończeniu studiów pragnie zrealizować swoje marzenia związane z posiadaniem własnej kawiarni. Niestety jej życie rodzinne jest wielką tajemnicą. Jej matka i babka rozwiodły się, a Nastka niewiele wie o ich przeszłości. Pewnego dnia otrzymuje telefon z informacją o śmierć dziadka. To zmienia jej życie o sto osiemdziesiąt stopni. Dotychczas nie wiedziała o jego istnieniu. Spadek, który pozostawił dziadek, sprawi, że kobieta stanie przed wieloma ważnymi decyzjami, które zmienią jej dotychczasowe życie. Chłopak Nastki namawia ją do przyjęcia spadku. Jego zachowania są podejrzane. W mej głowie pojawia się pytanie, czy jego miłość jest szczera, czy może jednak podyktowana możliwością przejęcia spadku. Jak jest naprawdę? Nie zdradzę Wam tego, aby nie odbierać Wam przyjemności poznania tej historii.

Nie ukrywam, że historia Nastki mocno mnie zaintrygowała. Dziewczyna jest pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Zatem dlaczego jej matka Maryla skrywa sekret? Dlaczego jej babcia jest tajemnicza? Dlaczego jej chłopak Zbyszek zamiast myśląc o małżeństwie, naciskał na przyjęcie spadku? Jaki miał w tym cel? Czy związane było to z jego planami założenia firmy eventowej? Warto poznać odpowiedzi na te pytania i sięgnąć po najnowszą powieść Karoliny Wilczyńskiej.

Cukiernica z fotografii to historia, która trafia do naszych serc. To spotkanie z młodą kobietą, której serce jest otwarte na miłość i realizację swoich planów. To historia, która dla każdego z nas może być motorem do zmian, do działania. Zatem z całego serca polecam Wam lekturę tej książki. Książki, której okładka zachwyca, a historia dotyka najczulszych strun naszych emocji.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć