ebook Baśń o Wilczej Dolinie - audiobook
3.97 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21)

Baśń o Wilczej Dolinie - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Nine Realms
E-book - najniższa cena: 28.93
Audiobook - najniższa cena: 30.82
wciąż za drogo?
32.55 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
30.82 zł Lub 27.74 zł
35.00 zł
37.99 zł
30.87 zł
35.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rzeka pod zdobywanym zamkiem wysycha na skutek prac oblężniczych. W odsłoniętym korycie rycerze palatyna Pomira znajdują zwłoki w starożytnych pancerzach. Zbroje mają herby dawnych rodów, o których krążą jedynie legendy - mało kto pamięta je dokładnie, czy ludzie ci potrafili zamieniać się w wilki, czy może w wilkołaki?

Tymczasem w obozie Pomira zjawia się księżniczka Wolin, jedna z ostatnich przedstawicieli posądzonego o wilkołactwo rodu. Twierdzi nie tylko, że zna stare legendy o dawnych wilkarskich rodach i wszelakich bestiach, ale również - że zgodnie z tymi podaniami One wracają zza Sinych Wód, bo dziwne morze właśnie zamarza.

Opowieść pełna utopców, wilkołaków oraz wilkopodobnych stworzeń. Zanurz się w tę niesamowitą historię i poznaj zapomnianą krainę noszącą ślady dawnej, tajemniczej cywilizacji stworzonej przez...?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Wojciecha Żołądkiewicza.

Baśń o Wilczej Dolinie - audiobook od Agata Kasiak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć