DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji. Wydanie II
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji. Wydanie II
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 49.50
wciąż za drogo?
-9% 49.50 zł Lub 44.55 zł
99.00 zł
-5% 49.50 zł
54.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Początkowo DevOps dotyczyło branży IT i miało zapobiegać konfliktom zespołów w ramach firmy. Dziś zasady i wzorce DevOps pozwalają na przełamanie problemów, które bez interwencji powodowały opóźnienia w dostarczaniu produktów, ich niską jakość i powiększanie się długu technicznego, a także mniejszą wydajność, rosnące niezadowolenie pracowników i ich wypalenie zawodowe. Dziś DevOps jest uważane za właściwe dla każdej organizacji, która musi zwiększyć przepływ pracy technicznej przy zachowaniu jakości, niezawodności i poczucia bezpieczeństwa klientów.

To drugie, zaktualizowane wydanie podręcznika ułatwiającego przekształcanie wewnętrznych procesów w firmie zgodnie z najlepszymi praktykami DevOps. Omówiono tu podstawowe zasady DevOps, dzięki którym zwiększa się produktywność, komfort pracy pracowników, a także zwinność, czyli zdolność do reagowania na zmiany otoczenia. Nie zabrakło też wyników najnowszych badań i praktycznych doświadczeń. W tym wydaniu uwzględniono najnowsze pomocnicze dane, jak również dodatkowe zasoby, narzędzia i techniki, dzięki którym transformacja DevOps okaże się dużo prostsza. Opisano ponadto, jak można rozszerzać zasady DevOps poza dział IT i ścisłe kierownictwo firmy - tak, aby dotyczyły całej organizacji.

Ta książka posłuży Ci jako: przewodnik po wdrażaniu DevOps zarys historii DevOps i zbiór studiów przypadku zestaw zasad współpracy różnych działów firmy poradnik ułatwiający zmianę sposobu zarządzania inspiracja do zbudowania lepszego środowiska pracy dla szczęśliwszych pracowników DevOps. Sięgaj doskonałości, zdobywaj zaufanie, wygrywaj na rynku!

DevOps. Światowej klasy zwinność, niezawodność i bezpieczeństwo w Twojej organizacji. Wydanie II od Patrick Debois, Nicole Forsgren, Jez Humble, Gene Kim, John Willis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć