ebook Przeciw wszystkim wrogom
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 8961)

Przeciw wszystkim wrogom
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 30.00
30.00 zł
Inne proponowane

" Maxwell Moore jest byłym komandosem, legendą Navy SEALs. Przeszedł mordercze szkolenie, brał udział w wojnie w Iraku oraz wielu akcjach na Bliskim Wschodzie. Mówi językiem , posiada ciemną karnację; dzięki temu potrafi z łatwością wtopić się w lokalną społeczność Indii i Pakistanu. Teraz pracuje dla CIA. Kiedy w wyniku zamachu bombowego w Islamabadzie giną wszyscy pracownicy tajnej placówki CIA oraz bezcenny pakistański informator, Moore – jedyny, który przeżył wybuch – podejrzewa zdradę, także we własnych szeregach. Dochodzenie utyka w martwym punkcie: wszyscy potencjalni świadkowie i ich rodziny są po kolei likwidowani przez afgańskich terrorystów. By wytropić zdrajcę i powstrzymać największe zagrożenie dla bezpieczeństwa Ameryki od czasu zamachów na WTC, Moore musi powrócić do kraju. I podjąć się kolejnej misji: zinfiltrowania potężnego kartelu narkotykowego, na którego czele stoi Jorge Rojas, najbogatszy Meksykanin, trzymający w garści policję właściciel imperium przemysłowego. W głęboko skorumpowanym Meksyku to on rozdaje wszystkie karty. Tymczasem na terytorium USA przenikają talibskie bojówki uzbrojone w ręczne wyrzutnie rakiet. Terroryzm zyskał właśnie nowe, jeszcze bardziej przerażające oblicze... "

Przeciw wszystkim wrogom od Tom Clancy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Clancy jest wspaniały. Przeczytałem ponad 10 książek - wszystkie rewelacyjne.

  • Awatar

    10 zł na Toma Clancego? Kupując tą książkę nie do końca wiedziałem kim jest ten autor, skusiła mnie cena i opis. I tak właśnie zakochałem się w nim... Książka trzymająca w napięciu od samego początku do końca, nieprzewidywalna, chociaż czasem niektóre rzeczy są mocno naciągane. Gwarantuje Ci jednak, że ani przez chwilę nie będziesz się nudził z tą lekturą!

Warto zerknąć