ebook Orszak śmierci - audiobook
4.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12)

Orszak śmierci - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.03
Audiobook - najniższa cena: 29.93
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
30.03 zł Lub 27.03 zł
36.90 zł
42.90 zł
36.90 zł
37.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W Bieszczadach licho nigdy nie śpi, a tajemnice rodzą kolejne tajemnice

Sprawa morderstwa dziennikarki, której ciało zostało pogrzebane zgodnie z dawnym obrzędem wampirycznego pochówku, porusza bieszczadzką społeczność. W śledztwo angażuje się Damian, były policjant, który wciąż nie uporał się z przytłaczającą przeszłością i uzależnieniem. W Bieszczady wraca także Magda, asesor prokuratury. Chce dokończyć rozpoczęte sprawy, ale szybko okazuje się, że to dopiero początek prawdziwego pochodu zła.

Śledztwo komplikuje się coraz bardziej i może nadszedł czas, aby zwrócić się o pomoc do kogoś, kto nie lęka się żadnych demonów. Nawet tych skrywających się w najciemniejszych bieszczadzkich zakamarkach. Czy Magda i Damian znajdą nowych sojuszników? Jak poradzą sobie z tym wszystkim, co między nimi zaszło? Czy ich własna skomplikowana relacja nie będzie przeszkodą w pracy nad sprawą? Jedno jest pewne – ta gra już się rozpoczęła i tylko od nich zależy, po czyjej stronie będzie zwycięstwo.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Alberta Osika.

Orszak śmierci - audiobook od Emilia Szelest możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć