Hamish Macbeth i śmierć plotkary
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 17013)

Hamish Macbeth i śmierć plotkary
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 39.00
Audiobook - najniższa cena: 31.19
wciąż za drogo?
39.00 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

M.C. Beaton jest autorką powieści detektywistycznych.

Polscy czytelnicy poznali ją dzięki serii „Agatha Raisin“.

„Śmierć plotkary“ to pierwsza część bestsellerowej serii kryminałów, których akcję pisarka umieszcza w rodzinnej Szkocji. Bohaterem jest Hamish Macbeth, posterunkowy z Lochdubh i ulubieniec kobiet, któremu aparycji mógłby pozazdrościć Rob Roy, a stylu tropienie zbrodni sam Columbo.

Kiedy lady Jane Winters, wdowa z wyższych sfer i felietonistka plotkarskiej kolumny, dołącza do grona miłośników wędkarstwa w Lochdubh, atmosfera robi się ciężka. Ofiarą jej ciętego języka padają wszyscy, również Hamish Macbeth, ale nawet on nie myśli poważnie o tym, że ktoś mógłby raz na zawsze uciszyć jędzowatą lady Jane. Gdy jednak jej zwłoki zostają wyłowione z rzeki, Hamish, z pomocą ślicznej Priscilli Halburton-Smythe, musi sam stawić czoło plotkom, by odnaleźć mordercę. Po raz kolejny przekona się, że tropienie prawdy zwykle bywa niebezpieczne, a przyparty do muru zabójca zazwyczaj uderza ponownie.

„M.C. Beaton – mistrzyni czarnego humoru“. - The Times Magazine (Lyndon)

„W skali od jeden do dziesięć posterunkowy Hamish Macbeth zasługuje na dziesiątkę z plusem“. - Buffalo News

„Macie już dość wszystkiego? Czeka na was Lochdubh – przepięknie położona szkocka wioska, w której czas się zatrzymał. Górskie krajobrazy kryją jednak wiele mrocznych tajemnic. Dobrze, że jest Hamish Macbeth...“. – New York Times Book Review

Hamish Macbeth i śmierć plotkary od M.C. Beaton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć