Równi bogom - audiobook
4.08 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 61082)

Równi bogom - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.94
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
40.41 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
28.29 zł
35.02 zł Lub 31.52 zł
44.90 zł
40.41 zł
44.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść wyróżniona nagrodami Nebula i Hugo. Świat oparty na nauce i technologii, z pozoru wolny od wszelkich zagrożeń i niebezpieczeństw. Okazuje się jednak, że to iluzja. Prawdę znają tylko nieliczni, wykluczeni z technokratycznego społeczeństwa. Czy znajdzie się ktoś, kto potraktuje poważnie ich ostrzeżenia przed nadchodzącą katastrofą?

„Najlepsze dzieło Asimova” – The Encyclopedia of Science Fiction.

W XXII wieku Ziemia korzysta z niewyczerpanego, darmowego źródła energii, które pozostaje tajemnicą dla naukowców – wymiany materii z wszechświatem równoległym, zainicjowanej przez istoty pozaziemskie. Okazuje się jednak, że to wcale nie jest bezpieczne. Słońce może się zmienić w supernową, co oczywiście zniszczy Ziemię. Prawdę znają tylko nieliczni – naukowiec potępiany przez społeczność, zbuntowany obcy z umierającej planety, urodzony na Księżycu człowiek, który wyczuwa zbliżającą się zagładę Słońca.

Czy ktoś potraktuje poważnie ostrzeżenia tych outsiderów? Czy uda się zapobiec katastrofie?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marcina Steca.

Równi bogom od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć