ebook Pani March - audiobook
3.26 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15652)

Pani March - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 21.99
Audiobook - najniższa cena: 27.49
wciąż za drogo?
-35% 29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
-45% 27.49 zł Lub 24.74 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
41.90 zł
49.99 zł
41.15 zł
44.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Znakomity thriller psychologiczny z elementami czarnej komedii i satyry społecznej. „Przeczytałam powieść Virginii Feito za jednym razem. Od razu wiedziałam, że muszę ją sfilmować i wcielić się w panią March. Jako postać jest fascynująca, złożona i głęboko ludzka i nie mogę się doczekać, aby zatopić w niej zęby” – Elizabeth Moss, aktorka znana m.in. z seriali „Mad Men” i „Opowieści podręcznej”

Akcja powieści Virginii Feito rozgrywa się w środowisku elity towarzyskiej Nowego Jorku. Pani March to żona głośnego amerykańskiego pisarza Georgeʼa Marcha. Najnowsza powieść Georgeʼa robi furorę. Żona jest dumna ze swojego sławnego męża. Pewnego ranka, właścicielka ulubionej cukierni sugeruje Pani March, że jest pierwowzorem literackim bohaterki ostatniej powieści Georgeʼa – odrażającej kobiety o imieniu Johanna.

Ta rzucona mimochodem uwaga powoduje, że pani March nabiera wobec męża coraz więcej podejrzeń… Szperając w jego gabinecie, znajduje wycinek prasowy o zaginionej kobiecie. Czy George miał coś wspólnego z jej zniknięciem?
Zadręczając się, spędza samotne noce ze swoimi myślami. Na domiar złego w jej mieszkaniu pojawiają się karaluchy i słychać dziwne dźwięki. Narastający niepokój i zaciekła determinacja w odkrywaniu sekretów męża stopniowo zaczynają zagrażać całemu jej otoczeniu…

Debiutancka powieść Virginii Feito zebrała znakomite recenzje w prestiżowych mediach Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Zarówno literacka, jak i lekka, „Pani March”, znajduje się na granicy między thrillerem psychologicznym a satyrą społeczną. – „Vogue”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Wojciecha Żołądkiewicza.

Pani March - audiobook od Virginia Feito możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć