ebook Kajko i Kokosz. Szkoła latania
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 425)

Kajko i Kokosz. Szkoła latania

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.99
Audiobook - najniższa cena: 24.90
VIRTUALO#VIRTUALO targi
15.99 zł z kodem: 14.90 zł
Inne proponowane

KSIĄŻKA NIEDOSTĘPNA NA PC I E INK. Nieopodal Mirmiłowa własną warownię zbudowali niegodni miana rycerzy okrutni Zbójcerze, których wodza, Krwawego Hegemona, najbardziej złościło, kiedy słyszał, że nie ma poczucia humoru. Pewnego dnia postanowił zdobyć gród kasztelana Mirmiła, a atak rozpocząć od opanowania Klubo-Gospody, aby tym posunięciem szybko złamać ducha obrońców. Dzięki Kajkowi i Kokoszowi szturm zostaje odparty, dlatego Hegemon wymyśla sposób na pozbycie się obu wojów z grodu. Namawia kasztelana, aby ten spełnił swe największe marzenie i wraz z przybocznymi wyruszył na Łysą Górę znajdującą się w kraju Omsów, gdzie czarownice nauczą go latać.

Kajko i Kokosz. Szkoła latania od Janusz Christa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Odwieczny spór mieszkańców Mirmiłowa i Zbójcerzy przechodzi właśnie na zupełnie inny poziom - do akcji wkroczą siły powietrzne - tyle, że najpierw należy nauczyć się tajników latania i nie zapomnieć o specjalnej maści.
    No i moje ulubione: "Na czwórce pod górę? Wrzuć pierwszy bieg /.../"

Warto zerknąć