ebook Chcę żyć inaczej
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Chcę żyć inaczej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 30.92
wciąż za drogo?
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
30.92 zł Lub 27.83 zł
38.90 zł
38.90 zł
38.90 zł Lub 35.01 zł
31.12 zł
31.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Quod non licet feminis, aeque non licet viris
(Czego nie wolno kobietom, tego nie wolno i mężczyznom)

Po śmierci rodziców Michał Liniewski coraz częściej odwiedza rodzinę Neubinerów w Łanach. Pewnego dnia Marianna prosi kuzyna, żeby wziął pod opiekę jej córkę Zuzannę, która pragnie pobierać nauki malarstwa, oraz syna Piotra, zamierzającego wstąpić do seminarium. Młodzi Neubinerowie wraz z opiekunem udają się do Krakowa, gdzie poznają życie elit i sławnych w świecie artystów. Z zalęknionej i posłusznej ojcu dziewczyny Zuzanna staje się kobietą świadomą swoich zalet i walczącą o prawa kobiet do edukacji. Kraków okazuje się dla niej jedynie przystankiem, gdyż razem z Michałem przeprowadzają się do Paryża. Pomimo sporej różnicy wieku i pokrewieństwa, rodzi się między nimi bliskość, którą początkowo starają się ignorować, jednak uczucie okazuje się silniejsze. Tymczasem w Łanach wychodzą na jaw różne tajemnice, które burzą spokój rodziny.

Jak Neubinerowie przyjmą odmienioną Zuzannę? Czy kobieta ma prawo wyjść z roli, jaką narzuca jej społeczeństwo? Czy edukacja i sztuka są zarezerwowane jedynie dla mężczyzn? Wreszcie, czy miłość może być zakazana?

Chcę żyć inaczej od Ewa Bauer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć