ebook Miłość i tron
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Miłość i tron
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 33.51
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
37.00 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
47.90 zł
47.90 zł
33.51 zł
35.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Historia jednego z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych polskich rodów dynastycznych kryje wiele tajemnic. Anna J. Szepielak otwiera przed nami świat dworskich komnat. Ebook „Serce w koronie” – pierwszy tom serii o Jagiellonach jej autorstwa – to fascynująca opowieść o uniwersalnych ludzkich marzeniach, o czynach wielkich i dniach zupełnie zwyczajnych, o rodzinie, przyjaciołach i wrogach.

W stronę zatłoczonej Drogi Królewskiej zmierzała niepozorna osóbka. Chciała zobaczyć orszak i słynną królową Elżbietę. W tym samym czasie książę Zygmunt szykował się do pierwszej – dyplomatycznej – potyczki. Uroczystość pasowania na rycerza w pruskim Toruniu miała przynieść jego ojcu polityczne korzyści.

Czy ktoś mógłby przypuszczać, że dzięki szczęśliwemu splotowi okoliczności niebawem odmieni się ich życie?
Czy w roku 1485 ktokolwiek pomyślałby, że losy dziedziców Jagiełłowego tronu mogą zależeć od determinacji zwykłej mieszczki?

O e-booku Miłość i tron blogerzy napisali:

Anna J. Szepielak stworzyła historię, która doskonale oddaje ducha tamtych czasów. Pisarski styl, kreacja bohaterów, sprawiają, że w naszej wyobraźni rysują się obrazy z królewskiego dworu. Zatem jeśli kochacie powieści historyczne i uwielbiacie podróżować do przeszłości, to Miłość i tron jest właśnie dla Was. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Miłość i tron od Anna J. Szepielak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Miłośnicy powieści historycznych po tej książce z niecierpliwością będą czekać na kontynuacje. A to jest pewne, ponieważ Miłość i tron to pierwszy tom epickiej serii o Jagiellonach. Anna J. Szepielak stworzyła historię, która doskonale oddaje ducha tamtych czasów. Pisarski styl, kreacja bohaterów, sprawiają, że w naszej wyobraźni rysują się obrazy z królewskiego dworu. Zatem jeśli kochacie powieści historyczne i uwielbiacie podróżować do przeszłości, to Miłość i tron jest właśnie dla Was. Pokochacie tę książkę od pierwszych stron. Dlatego też zasiądźcie na czytelniczym tronie i weźcie w dłonie najnowszą powieść Anny J. Szepielak.

Nie ukrywam, że świat, do którego zabrała mnie autorka, zachwycił mnie już od pierwszych chwil. Bohaterowie, których poznałem są jakże barwni, wręcz prawdziwi. Miejsca, w których się znalazłem, zachwycają swym pięknem, tak samo, jak historia, którą Anna J. Szepielak rozpisała na kartach powieści historycznej Miłość i tron. Czuć tutaj ogrom pracy autorki, w odwzorowaniu czasów Jagiellonów. Zatem ta powieść nie tylko porywa nas historią, lecz dotyka szczegółowością autorki w ukazaniu prawdziwych wydarzeń tamtych czasów.

Historia rozpoczyna się w listopadzie 1466 roku, choć w wir wydarzeń rzuceni jesteśmy od początku roku 1467. Poznajemy historię Zygmunta zwanego Starym oraz Katarzyny. Katarzyna jest młodziutką mieszczką, która wraz ze swoją siostrą mieszka u swojego stryja i jego żony. Pewnego dnia wraz z Małgorzatą wymykają się z domu, aby zobaczyć królewski orszak i królową Elżbietę. To wydarzenie ma ogromne znaczenie na dalsze losy Katarzyny. Wówczas pierwszy raz spotyka księcia Zygmunta. Jak dalej potoczą się ich losy? Jak bardzo zmieni się życie Katarzyny? Jeśli uwielbiacie poznawać historię Polski, to koniecznie sięgnijcie po Miłość i tron.

Muszę przyznać, że najnowsza powieść Anny J. Szepielak w piękny sposób ukazuje historię naszego kraju. Dzięki tej powieści przeniesiemy się do czasów panowania Jagiellonów i poczujemy klimat tamtych lat. Zdecydowanie polecam Wam lekturę tej książki, równocześnie umieszczam ją na półce NIK – Najlepszych Interesujących Książek. I nie ukrywam, że jestem zainteresowany kolejną powieścią autorki, która swym stylem, kreacją bohaterów zdobyła moje czytelnicze serce.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć