ebook Bóg. Życie i twórczość
3.31 / 5.00 (liczba ocen: 1418)

Bóg. Życie i twórczość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.59
wciąż za drogo?
27.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
-30% 19.59 zł
27.99 zł
Inne proponowane

Hołownia pokusił się o biografię... Boga! Czym różni się Bóg od UFO? Dlaczego Jezus zdemolował kantor? Czy Bóg lubi krew? Odpowiedź na te i inne pytania w książce Szymon Hołownia uwielbia ambitne projekty. Taki jest również ten. Jak na biografię przystało, autor zaczyna od samego początku, czyli - no właśnie, od kiedy? Relacja Boga i czasu to jeden z poruszanych przez Hołownię fascynujących tematów. Znany dziennikarz opisuje nasze wyobrażenia dotyczące Stwórcy, próbując odpowiedzieć na najczęściej nurtujące nas pytania: czy rzeczywiście Bóg jest jeden, dlaczego w Starym Testamencie bywał okrutny i mściwy, a w Nowym twierdził, że najważniejsze to kochać i przebaczać, czemu nie daje się zobaczyć, dlaczego objawił się akurat Żydom i czym jest Trójca Święta? Najważniejsze teologiczne koncepcje, charakterystyczny styl Hołowni i liczne osobiste refleksje autora na temat jego stosunku do Stwórcy to wybuchowa mieszanka!

Bóg. Życie i twórczość od Szymon Hołownia możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ciekawe podejście do tematu wiary i religi. Autor wykazuje dużą znajomość tematu, wskazuje ciekawe problemy i literaturę dodatkową pozwalającą je zgłębić. Jednocześnie pisze prostym, momentami zabawnym językiem.

Warto zerknąć