ebook Afganistan. Góry, ludzie, wojna. Opowieść o zapomnianym Hindukuszu
4.39 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Afganistan. Góry, ludzie, wojna. Opowieść o zapomnianym Hindukuszu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.69
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
28.69 zł Lub 25.82 zł
34.90 zł
34.90 zł
28.74 zł
30.71 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Opowieść o kraju od dziesięcioleci targanym wojnami, zapomnianych górach, samotnym wejściu na najwyższy szczyt Afganistanu, narodzinach polskiego himalaizmu zimowego i zmaganiach afgańskich alpinistek. W książce autor zabiera czytelnika do Korytarza Wachańskiego. Sprawdza, czy można wspinać się bezpiecznie w afgańskim Hindukuszu. Podąża śladami średniowiecznych kupców, mudżahedinów, broniących dostępu do regionu przed talibami; czy polskich alpinistów, którzy właśnie tu rozpoczynali epokę zimowej eksploracji najwyższych gór. Był też świadkiem alpejskich zmagań młodej Hanify.

Czy uda się postawić stopę pierwszej Afgance na Noszaku – najwyższym szczycie kraju jej ojców oraz czy znajdzie się jeszcze miejsce na radość w kraju zajmującym niechlubne ostatnie miejsce w Światowym Rankingu Szczęścia? Przekonajmy się.

Afganistan. Góry, ludzie, wojna. Opowieść o zapomnianym Hindukuszu od Łukasz Kocewiak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć