ebook Dzienniki gwiazdowe
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 3835)

Dzienniki gwiazdowe
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 10.95
19.90 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
13.93 zł Lub 12.54 zł
14.32 zł Lub 12.89 zł
19.90 zł
10.95 zł
14.44 zł
16.14 zł
16.70 zł
19.90 zł
19.90 zł
19.90 zł
Inne proponowane

Ijon Tichy przetrząsa najbardziej odległe zakamarki wszechświata, aby dotrzeć do uniwersalnych prawideł na temat ludzkiej natury i kultury. Dumny spadkobierca epoki Oświecenia, nieustraszony gwiazdokrążca, potomek Guliwera i barona Münchausena, odkrywa egzotyczne planety wyposażony tylko w trzeźwy sceptycyzm oraz otwarty umysł. Niepowtarzalny komizm opowieści Tichego połączony z przenikliwym zmysłem obserwacyjnym ich autora stawiają "Dzienniki gwiazdowe" w szeregu arcydzieł światowej literatury. Wydanie ilustrowane szkicami narysowanymi przez autora.

Dzienniki gwiazdowe od Stanisław Lem możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie uważamy go [Boga] za producenta oczekującego aprobaty ze strony produktu.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Świetna klasyka pod marką mówiącą samą za siebie - autor: Lem. Książkę można czytać na kilku poziomach: jako SF ukazującą różne światy, albo jako opowiastki z pogranicza filozofii mówiące o człowieku i tym kim on jest, kim się staje i kim może się stać. Warto przeczytać, chociaż miejscami bywa to ciężka lektura...

  • Awatar

    Wydanie ogólnie ładne (są nawet ilustracje), ale jedna uwaga: brakuje serii opowiadań "Ze wspomnień Iona Tichego", "Profesora Diagorasa" itd. - słowem, są tylko "Podróże".
    W każdym razie w moim wydaniu z Legimi. Sądząc ze spisu treści - też w Virtualo; i zakładając, że wszędzie jest to samo wydanie, to wszędzie... Reszta jest chyba w tomie "Ze wspomnień Iona Tichego".

Warto zerknąć