ebook Boże Igrzysko: Historia Polski
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 2081)

Boże Igrzysko: Historia Polski
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 47.19
Audiobook - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
47.19 zł
59.90 zł
79.99 zł Lub 71.99 zł
65.90 zł
72.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To klasyczne już dziś opracowanie, stanowiące punkt wyjścia każdych studiów nad historią Polski. Od czasu ukazania się w 1989 r. Boże Igrzysko osiągnęło już nakład ponad 100 tys. egzemplarzy.

„Bezsprzecznie jest to nie tylko najlepsza książka o Polsce w języku angielskim, ale to właśnie TA książka o Polsce. Każdy kto pisze o sprawach polskich - obecnych bądź historycznych - będzie musiał ją przeczytać. To dzieło mistrza.”
„New York Times Book Review”

Boże Igrzysko: Historia Polski od Norman Davies możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wszystkie państwa powstają na drodze przemocy i wszystkie rodzą się, pożerając swoich poprzedników.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Nikt tak jak Norman Davies nie potrafi opowiedzieć historii Polski, pomimo że książka jest "gruba" czyta się ją szybko. To książka do której wracam bardzo często - po prostu biorę ją do ręki, otwieram na dowolnej stronie i zaczynam czytać :)
    Polecam

  • Awatar

    Norman Davies wyrósł na jednego z najlepszych historyków współczesnej Polski. Być może dlatego, że sam nie jest Polakiem i dzięki temu może zachować odpowiednią dozę optymizmu. Ze wszystkich książek Daviesa to chyba właśnie ta wzbudziła największe zainteresowanie (ale i kontrowersje).

Warto zerknąć