ebook Spadek nieboszczyka
3.65 / 5.00 (liczba ocen: 7)

Spadek nieboszczyka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
26.90 zł
-24% 33.90 zł
38.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Krwawa tajemnica Atelier Miraż

Nadkomisarz Sławomir Ożegalski ma już dosyć policyjnej roboty, procedur i faktu, że sprawcom tak wiele uchodzi na sucho. Postanawia więc skorzystać z oferty dawnego kolegi i zająć się… sprzątaniem mieszkań po zmarłych. I tak trafia do lokalu pewnej staruszki, której córka Janina zaginęła przed laty w tajemniczych okolicznościach. Ożegalski nie może przejść obojętnie obok takiej sprawy…

Iwona Mejza – autorka komedii kryminalnych i powieści obyczajowych: „Wszystkie grzechy nieboszczyka”, „Wyszedł z domu i nie wrócił", „Przepis na zbrodnię” oraz serii Miasteczko Anielin, współautorka powieści „Oświęcim Praga” i „Zabójcze ajlawju”. Mieszka i pracuje w Oświęcimiu. Współtwórczyni projektów propagujących historię rodzinnego miasta. Pasjonatka historii i ogrodnictwa, z przekonania optymistka, dla której szklanka jest zawsze do połowy pełna. Uważa, że praca w ogrodzie sprzyja obmyślaniu fabuł kolejnych powieści.

Spadek nieboszczyka od Iwona Mejza możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć