Dzbanek rozbity. Sceny z życia, choroby, śmierci i żałoby - audiobook
3.82 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 60)

Dzbanek rozbity. Sceny z życia, choroby, śmierci i żałoby - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.99
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
31.99 zł Lub 28.79 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
39.99 zł
39.99 zł
35.99 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Nie wiem, czy kiedykolwiek czytałem tak przejmujące, poruszające i osobiste zwierzenie. W tej do bólu intymnej opowieści miłosnej uczucia «z dzisiaj» przeplatają się ze wspomnieniami, nadzieja z cierpieniem, a pytanie o sens życia z dramatem umierania i śmierci osoby ukochanej. Po lekturze książki «Dzbanek rozbity» zostaję z głębokim wzruszeniem. I z refleksją, że wspomnienia pozwalają zachować w swoim sercu Kogoś Najbliższego. Pomagają rozpacz pokonać. A może tylko ją osłabić...” – Bogdan de Barbaro

„– Tam są takie dwie skały, one zawsze dają cień – Agnieszka powiedziała to bardzo słabym głosem. Chciała powiedzieć coś więcej, ale lekarka z hospicjum domowego, którą poinformowaliśmy o naszym pomyśle, pogłaskała ją tylko po ręce. Był początek maja 2022 roku. Zaczynał się piąty rok choroby nowotworowej mojej żony. Wiedzieliśmy, że tę walkę przegrała. Wtedy właśnie wpadłem na pomysł: wynajmijmy kampera i pojedźmy do nas na Sycylię” – fragment książki „Dzbanek rozbity. Sceny z życia, choroby, śmierci i żałoby” (ciąg dalszy w pełnej wersji audiobooka)

Podróż na południowe krańce Europy jest klamrą, w której Wojciech Czuchnowski, znany dziennikarz i publicysta, pomieścił intymny pamiętnik o odchodzeniu swojej żony. Z wnikliwością, precyzją i bez znieczulenia prowadzi nas przez stadia miłości, kryzysów ich związku i choroby. Ta książka jest w równym stopniu bolesna, jak i niosąca nadzieję. Czuchnowski, pisząc ją, próbuje bowiem wydobyć się z rozpaczy. Ta próba przepracowania żałoby zmienia się na oczach czytelników w literaturę.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adama Cywki.

Dzbanek rozbity. Sceny z życia, choroby, śmierci i żałoby od Wojciech Czuchnowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć