ebook Żar. Oddech Afryki
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 421)

Żar. Oddech Afryki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.96
38.00 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
29.96 zł Lub 26.96 zł
35.34 zł Lub 31.81 zł
38.00 zł
29.79 zł
-7% 29.94 zł
29.96 zł
32.30 zł
34.50 zł
38.00 zł
38.00 zł
38.00 zł
Inne proponowane

"Słońce, deszcz, spiekota, chłód – wszystko w Afryce się miesza. (…) Lubimy myśleć o tym kontynencie jak o Czarnym Lądzie, sferze ciemności i śmierci, które dominują nad ludźmi. Ale to nieprawda. Afryka to życie w najpełniejszym wydaniu". Co w Angoli robią Chińczycy? Jak to możliwe, że na stadionie narodowym w Dakarze mecze rozgrywają drużyny dzielnicowe? Ile godzin trwa układanie najmodniejszej fryzury w Mali? Zobacz kontynent pełen kontrastów widziany okiem reportera. Poznaj kilkanaście różnorodnych krajów i fascynujących ludzi, ich codzienność i marzenia. Weź głęboki oddech. Poczuj żar. "Żar. Oddech Afryki" nie jest zwykłą książką podróżniczą. Dariusz Rosiak, dziennikarz radiowej Trójki, schodzi z wydeptanych ścieżek i pokazuje świat, na który nie ma miejsca w mediach. Krok po kroku odkrywa przed Tobą to, co w Afryce najciekawsze i najważniejsze.

Żar. Oddech Afryki od Dariusz Rosiak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dariusza Rosiaka, mieliśmy okazję poznać w radiowej trójce w programie „Raport o stanie świata”. Reportaż napisany przez tego autora, zatytułowany „Żar. Oddech Afryki” nie jest książka typowo podróżniczą. Dariusz Rosiak główny nacisk kładzie w niej na społeczno-polityczne aspekty państw, których opisy zawarł w tej pozycji. Miłośnicy Afryki nie będą zawiedzeni, gdyż znajdą w niej relacje z podróży, przeplatane niezwykłymi, nieraz humorystycznymi sytuacjami, które przydarzyły się Panu Rosiakowi. Reportaż podzielony jest na trzynaście rozdziałów, z których każdy opowiada o kolejnym kraju odwiedzonym przez autora. Autor doskonale orientując się w historii i sytuacji politycznej kontynentu w przystępny sposób ukazuje różnorodność zwiedzanych krajów, opowiadając o ich władcach i panujących w nich systemach. Ważna dla niego jest także sytuacja gospodarcza i życiowa zamieszkującej dany kraj ludności.
    Jeśli więc zaglądasz do tej książki w poszukiwaniu informacji o najlepszych hotelach, czy restauracjach, to jest to niewłaściwy adres.

Warto zerknąć