ebook Żar. Oddech Afryki
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 212)

Żar. Oddech Afryki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.26
VIRTUALO#VIRTUALO targi
38.00 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
29.26 zł Lub 26.33 zł
32.30 zł
38.00 zł
38.00 zł Lub 32.30 zł
27.59 zł
28.50 zł
29.26 zł
32.30 zł
34.20 zł
34.20 zł
34.50 zł
38.00 zł
38.00 zł
39.00 zł z kodem: 29.00 zł
Inne proponowane

"Słońce, deszcz, spiekota, chłód – wszystko w Afryce się miesza. (…) Lubimy myśleć o tym kontynencie jak o Czarnym Lądzie, sferze ciemności i śmierci, które dominują nad ludźmi. Ale to nieprawda. Afryka to życie w najpełniejszym wydaniu". Co w Angoli robią Chińczycy? Jak to możliwe, że na stadionie narodowym w Dakarze mecze rozgrywają drużyny dzielnicowe? Ile godzin trwa układanie najmodniejszej fryzury w Mali? Zobacz kontynent pełen kontrastów widziany okiem reportera. Poznaj kilkanaście różnorodnych krajów i fascynujących ludzi, ich codzienność i marzenia. Weź głęboki oddech. Poczuj żar. "Żar. Oddech Afryki" nie jest zwykłą książką podróżniczą. Dariusz Rosiak, dziennikarz radiowej Trójki, schodzi z wydeptanych ścieżek i pokazuje świat, na który nie ma miejsca w mediach. Krok po kroku odkrywa przed Tobą to, co w Afryce najciekawsze i najważniejsze.

Żar. Oddech Afryki od Dariusz Rosiak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dariusza Rosiaka, mieliśmy okazję poznać w radiowej trójce w programie „Raport o stanie świata”. Reportaż napisany przez tego autora, zatytułowany „Żar. Oddech Afryki” nie jest książka typowo podróżniczą. Dariusz Rosiak główny nacisk kładzie w niej na społeczno-polityczne aspekty państw, których opisy zawarł w tej pozycji. Miłośnicy Afryki nie będą zawiedzeni, gdyż znajdą w niej relacje z podróży, przeplatane niezwykłymi, nieraz humorystycznymi sytuacjami, które przydarzyły się Panu Rosiakowi. Reportaż podzielony jest na trzynaście rozdziałów, z których każdy opowiada o kolejnym kraju odwiedzonym przez autora. Autor doskonale orientując się w historii i sytuacji politycznej kontynentu w przystępny sposób ukazuje różnorodność zwiedzanych krajów, opowiadając o ich władcach i panujących w nich systemach. Ważna dla niego jest także sytuacja gospodarcza i życiowa zamieszkującej dany kraj ludności.
    Jeśli więc zaglądasz do tej książki w poszukiwaniu informacji o najlepszych hotelach, czy restauracjach, to jest to niewłaściwy adres.

Warto zerknąć