ebook Zabujany w nim
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zabujany w nim
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.85
wciąż za drogo?
31.85 zł Lub 28.67 zł
31.90 zł
35.90 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mikkel w końcu przyznaje przed samym sobą, że jest gejem. Postanawia powiedzieć o tym przyjaciołom i rodzinie. Nie jest to dla niego łatwa decyzja, ponieważ jego tata – właściciel międzynarodowej firmy budowlanej – podziela staroświeckie poglądy i najprawdopodobniej nie zaakceptuje tego faktu. Niestety przeczucia młodego mężczyzny okazują się trafne: nie może liczyć na wsparcie bliskiej mu osoby.

Niedługo potem sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej. Konserwatywny ojciec zatrudnia w swoim przedsiębiorstwie Jake’a, seksownego pracownika, dla którego Mikkel traci głowę. Obaj pragną stworzyć trwały i udany związek, lecz z oczywistych względów muszą się ukrywać z własnymi uczuciami. Czy prawda o ich miłości wyjdzie na jaw?

„Zabujany w nim” to trzecia część serii zatytułowanej „Miasto miłości”. Louisa Sherman po raz kolejny zabiera czytelników na wycieczkę po malowniczym Aarhus. Ta historia zmiękczy nawet najtwardsze serca i sprawi, że niejedna łza spłynie po Waszych policzkach.

Zabujany w nim od L. Sherman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć