40 dni duchowej odnowy. Medytacje na Wielki Post
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

40 dni duchowej odnowy. Medytacje na Wielki Post
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 31.92
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
31.90 zł
34.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siostra Bożena Maria Hanusiak – pustelnica i autorka bestsellerów, m.in. • Maryja mówi do Ciebie, • Ja Jestem. Spotkania z Jezusem Eucharystycznym – tym razem wprowadza nas w czterdziestodniowe rekolekcje, które mogą stać się ważnym krokiem do przemiany myśli i serca.

Wielki Post to czas nawrócenia – porzucenia grzechu i oczyszczania ze złych przyzwyczajeń. Chrystus w tym czasie szczególnie wzywa cię do ufności, chce, abyś serdeczniej przylgnął do Niego. Kontemplując Go w Jego męce, dostrzeżesz, że On jest blisko ciebie, gotów darować ci każdy grzech. W Nim uspokoisz swoje serce i przygotujesz je na nowe życie w Chrystusie.

Ebook „40 dni duchowej odnowy” pozwoli ci przeżyć czterdzieści poruszających spotkań z umęczonym Zbawicielem. Zawiera także rozważania na każdy dzień Wielkiego Postu oraz wskazania pustelników, duchowych mistrzów i świętych starożytnego Kościoła. Całości dopełniają Droga krzyżowa oraz głębokie modlitwy mistyków i z Tradycji Kościoła.

Siostra Bożena Maria całe swoje życie prowadzi w trosce o skupienie, trwanie w Bożej obecności, rozważanie Bożej nauki i dzielenie się owocami tych rozważań w postaci tekstów, które mogą stanowić cenną pomoc dla wszystkich zainteresowanych głębszym przeżywaniem swojej wiary. – o. Tomasz Maria Dąbek OSB

40 dni duchowej odnowy. Medytacje na Wielki Post od Bożena Maria Hanusiak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć