ebook Monika
4.6 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Monika
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 23.71
Audiobook - najniższa cena: 22.85
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
31.00 zł
37.90 zł
37.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
-20% 23.71 zł
28.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Monika, utalentowana tancerka i choreografka musicali, ma wszystko sławę, pozycję i w miarę ustabilizowane życie. W miarę, bo kiedy na jej drodze staje dwóch mężczyzn z przeszłości, dotąd zakorzenione wartości, takie jak uczciwość, szacunek i prawda, tracą na znaczeniu. Lawirowanie pomiędzy spokojnym i wyrozumiałym Markiem a bawidamkiem Maciejem, nastawionym na spełnianie własnych zachcianek, doprowadzi bohaterkę do wielu życiowych zakrętów, z których z trudnością będzie musiała wrócić na właściwe tory.

Wszystko się zmienia, gdy Monika wpada w zastawione przez przeznaczenie sidła jeden z mężczyzn ulega wypadkowi i zostaje w jego wyniku oszpecony, a drugi nie chce słyszeć o założeniu rodziny.

Na kogo będzie mogła liczyć, kiedy i ją dotknie osobista tragedia? Który z nich pomoże jej w walce z depresją? Kogo pokocha na tyle, by odmienić swój los? To opowieść o niekoniecznie słusznych wyborach. O pragnieniu życia jak w bajce z zakończeniem długo i szczęśliwie, jeśli takowe w ogóle jest możliwe. O walce pomiędzy tym, co właściwe, a tym, co pożądane.

Monika od Ela Downarowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Łatwiej zrzucić winę na drugą osobę niż samemu przyznać się do popełnianych błędów.
Życie to nie teatr z suflerem u boku i możliwością nieskończonej liczby powtórek. Życie to ciągła premiera ze wszystkimi konsekwencjami popełnionych błędów.
Przecież kłamstwo rodzi kłamstwo. Człowiek grzęźnie w ich plątaninie, tracąc z oczu prawdę.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć