Niewierność - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Niewierność - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.22
Audiobook - najniższa cena: 30.60
wciąż za drogo?
32.40 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
36.00 zł
31.33 zł
36.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy świat paraliżuje COVID, wszyscy pogrążają się w ogólnym smutku i niemocy. To samo dopada Wojtka i Kasandrę, dwójkę niegdyś bardzo w sobie zakochanych ludzi, którzy z powodu utraty części dochodu zaczynają się od siebie oddalać. Wojtek ucieka w samotność, nie skupia się już tak na zachowaniu pozorów, za to jeszcze bardziej niż zwykle potrzebuje bliskości Kasandry. Ta jednak, widząc, jak jej narzeczony przestaje o siebie dbać i z dnia na dzień wygląda coraz gorzej, wdaje się w romans. Niedługo później zostaje porwana...

Kiedy ukrywane latami słabości, namiętności oraz niezaspokojone potrzeby ujrzą światło dzienne... Polecamy również pierwsza część "Truciciel". "Lekka, łatwa i przyjemna. Polecam"-. opinia słuchaczki.

Karolina Kasprzak Dietrich - Autorka urodziła się w Gnieźnie, w rodzinie rzemieślniczej. Na stałe mieszka we wsi Kalina koło Gniezna, wraz z mężem i dwójką dzieci. To tam mają własną stadninę.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mateusz Drozdy i Anny Szymańczyk.

Niewierność od Karolina Kasprzak-Dietrich możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć