ebook Kocia filozofia. Sens życia według kotów
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 2161)

Kocia filozofia. Sens życia według kotów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.40
wciąż za drogo?
24.40 zł Lub 21.96 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chcesz dowiedzieć się, jak być szczęśliwym, dobrym i kochanym? Zerknij na świat oczami kotów! John Gray przekonuje, że koty potrafią nauczyć nas więcej niż filozofowie od Spinozy do Bierdiajewa. Teraz możesz przeczytać tę mądrą i intrygującą książkę.

Filozofowie od Spinozy do Bierdiajewa zadawali sobie odwieczne pytania o to, jak być szczęśliwym, jak być dobrym, jak być kochanym i jak żyć w zmiennym świecie, gdzie nieustannie ogarnia nas poczucie straty. John Gray przekonuje, że tego wszystkiego najlepiej nauczą nas koty – zwierzęta, które w największym stopniu zawładnęły naszą wyobraźnią.

O autorze ebooka „Kocia filozofia. Sens życia według kotów”:
John Gray – filozof polityki, wykładowca m.in. Uniwersytetu Oksfordzkiego, emerytowany profesor myśli europejskiej w London School of Economics and Political Science. Autor kilkunastu książek.

Kocia filozofia. Sens życia według kotów od John Gray możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Spanie tylko po to, żeby wydajniej pracować po obudzeniu, to żałosny sposób życia. Śpij dla przyjemności, nie z wyrachowania.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć