ebook Orszak śmierci
4.59 / 5.00 (liczba ocen: 11)

Orszak śmierci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.03
Audiobook - najniższa cena: 29.98
wciąż za drogo?
-43% 21.03 zł
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
27.90 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
27.68 zł
29.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W Bieszczadach licho nigdy nie śpi, a tajemnice rodzą kolejne tajemnice 

Sprawa morderstwa dziennikarki, której ciało zostało pogrzebane zgodnie z dawnym obrzędem wampirycznego pochówku, porusza bieszczadzką społeczność. W śledztwo angażuje się Damian, były policjant, który wciąż nie uporał się z przytłaczającą przeszłością i uzależnieniem. W Bieszczady wraca także Magda, asesor prokuratury. Chce dokończyć rozpoczęte sprawy, ale szybko okazuje się, że to dopiero początek prawdziwego pochodu zła. 

Śledztwo komplikuje się coraz bardziej i może nadszedł czas, aby zwrócić się o pomoc do kogoś, kto nie lęka się żadnych demonów. Nawet tych skrywających się w najciemniejszych bieszczadzkich zakamarkach. Czy Magda i Damian znajdą nowych sojuszników? Jak poradzą sobie z tym wszystkim, co między nimi zaszło? Czy ich własna skomplikowana relacja nie będzie przeszkodą w pracy nad sprawą? Jedno jest pewne – ta gra już się rozpoczęła i tylko od nich zależy, po czyjej stronie będzie zwycięstwo. 

Orszak śmierci od Emilia Szelest możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć