ebook Pozwól mi cię kochać
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 32)

Pozwól mi cię kochać
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 30.53
Audiobook - najniższa cena: 49.80
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
30.53 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
38.90 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
37.67 zł
39.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Historia ze świata „Mancuso Family”!

Kiedy Gemma Salieri poznaje przystojnego Nino Bianchiego, natychmiast traci dla niego głowę. Kobieta traktuje tę relację bardzo poważnie i planuje z mężczyzną wspólną przyszłość.

Jednak szybko okazuje się, że Nino ma całkiem odmienne plany. Nie zamierza się wiązać na stałe, bardziej ceni sobie zabawę oraz niezobowiązujące relacje z kobietami. Żeby pokazać Gemmie, że ich wizja przyszłości jest zupełnie inna, posuwa się do zagrania, które łamie dziewczynie serce.

Po bolesnym rozstaniu i uleczeniu ran życie Gemmy wraca na właściwe tory. Upływ czasu pomaga kobiecie odbudować pewność siebie i przekonanie, że ma szansę na szczęście. Kiedy wszystko coraz lepiej się układa, na jej drodze ponownie staje Nino. Szybko się okazuje, że po trzech latach nie jest już tym samym bawidamkiem co kiedyś. Mężczyzna zaczyna rozumieć, jak bardzo narozrabiał i że panna Salieri to kobieta, której pragnie.

Choć Gemma nie jest już nim zainteresowana, Nino nie zamierza się poddać.

Pozwól mi cię kochać od Katarzyna Małecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć