ebook Na krawędzi ostrza - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7718)

Na krawędzi ostrza - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 21.24
Audiobook - najniższa cena: 35.79
wciąż za drogo?
35.79 zł Lub 32.21 zł
39.99 zł
39.99 zł
35.99 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwszy tom niesamowitej steampunkowej sagi, pełnej magii, akcji, miłości i przygód.

Pułkownik Ridge Zirkander nie jest co prawda wzorem wojskowego profesjonalizmu, ale jako najlepszy pilot armii iskandyjskiej, cieszy się pewną pobłażliwością ze strony przełożonych. A przynajmniej dopóki nie zada ciosu w nos niewłaściwemu dyplomacie, wskutek czego otrzymuje nowe rozkazy: oto teraz ma objąć dowództwo nad odludnym więzieniem w górach Lodowych Ostrzy. Nie dowodząc nigdy niczym większym od eskadry smoczych skrzydłolotów, co zrobi w forcie pełnym gwałcicieli i morderców? Nie wspominając nawet o tej dziwnej kobiecie, która pojawia się tuż przed jego przybyciem...

Sardelle Terushan wybudza się po trzystu latach snu w magicznym schronie. Odkrywa, że jest ostatnią przedstawicielką Referatu, ludu starożytnych czarowników, który niegdyś chronił Iskandię przed najeźdźcami. Wszyscy, których znała Sardelle zginęli, a jedyna rozumna istota – ostrze duszy, z którym od młodości była w magiczny sposób związana – leży teraz pod zwałami gruzu w samym sercu góry. Aby ją odnaleźć, musi udawać więźnia i zdobyć zaufanie swojego dowódcy. Jeśli jednak pułkownik Zirkander dowie się, kim tak naprawdę jest Sardelle, czeka ją jedyną możliwą dla czarownika kara: śmierć.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Zakościelnego.

Na krawędzi ostrza - audiobook od Lindsay Buroker możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć