Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.81 / 5.00
liczba ocen: 4964
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
16.00 złpremium: 9.60 zł
13.39 zł
13.44 zł
13.60 zł
16.00 zł
Pozostałe księgarnie
-32% 9.76 zł
13.59 zł
13.60 zł
14.24 zł
16.00 zł
20.00 zł
Opis:

Pierwsza część kultowego cyklu "Felix, Net i Nika". Trójka warszawskich gimnazjalistów rozpracowuje gang znikających złodziei. Znajdziecie tu codzienne, szkolne problemy i niecodzienne przygody, komputery, wynalazki, duchy i opowieść o przyjaźni, o jakiej wszyscy marzymy. Powieść otrzymała tytuł „Książki Roku 2005”, przyznany przez Polską Sekcję IBBY (International Board on Books for Young People). Została przetłumaczona na język litewski i czeski.

CYTATY:
Ciekawe życie mają tylko Ci, którzy potrafią dostrzec szanse, ktore ono niesie.
Sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie, zależy przede wszystkim od nas.
To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego. Właściwie, to odważny może być tylko ten, kto nie jest odważny.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Książka opowiada o przygodach trójki bohaterów którzy uczą się w gimnazjum .
  Bohaterzy to Net Bielecki specjalista od komputerów szkolny haker, Felix Polon szkolny specjalista o urządzeń szkolny złota rączka oraz Nika Mickiewicz osoba z umiejętnościami nad przyrodzonymi . Cała trójka bohaterów tworzy paczkę która wplątuje się w niewiarygodne przygody z których wychodzi cało .Dodatkowo całej tej ekipie towarzyszy "nieudany"program do sterowania ruchem drogowym który jest sztuczna inteligencją dalej zwany Manfredem który nieraz ratuje im życie dzięki dostępności do rożnych pożytecznych informacji . Książka skierowana jest typowo do nastolatków ale osobom starszym można ja śmiało poleci.Jak najbardziej nadaje się na czytanie przed snem ;)

 • Awatar

  Zabawna i wciągająca na uwagę zasługuje tajemnica Niki. Zazdroszczę super paczce nauczyciela od fizyki.

 • Awatar

  Pierwsza z całego cyklu książek o trójce Polskich gimnazjalistów. Wprowadza nas w świat pełen wynalazków, problemów i zagadek które postarają się rozwiązać nasi bohaterowie. Licząca zaledwie 375 stron lektura, potrafiła sprawić, że zakochałem się w całej historii, zostając fanem i wracając do niej kilkanaście razy. Bez względu na wiek, polecam każdemu.

Inne proponowane
Warto zerknąć