ebook Be mine - audiobook
4.15 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6)

Be mine - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.67
Audiobook - najniższa cena: 45.97
wciąż za drogo?
45.97 zł Lub 41.37 zł
54.90 zł
54.90 zł
46.07 zł
49.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Isabelle Rose Blake nie wyróżniała się z tłumu nastolatek. Z trudem przychodziło jej wstawanie z łóżka na poranne zajęcia, a gdyby tylko mogła, całymi dniami oglądałaby seriale. Jednak beztroskie życie dziewczyny szybko się zmieniło i przestała być taka jak inni.

Okazało się, że jej ukochany ojciec zdradził jej mamę. W dodatku Isabelle zaczął prześladować były chłopak. Problemy się piętrzyły i gdyby tego było mało, był jeszcze on – Christopher Collins.

Jego zimne, zielone oczy prześladowały ją w snach. To, że się nienawidzili, było wielkim niedopowiedzeniem. W szkole każdy znał Christophera, a jego imię budziło respekt. Jedno jego słowo mogło zadecydować o czyjejś pozycji w szkolnych szeregach i sprawić, że życie tej osoby zamieni się w koszmar lub wręcz przeciwnie – w istną sielankę.

Zadzieranie z kimś takim jak on było wielkim ryzykiem, ale Isabelle najwyraźniej lubiła igrać z ogniem. 

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Agnieszki Baranowskiej.

Be mine - audiobook od Ida Nakielska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć