Percepcja psychiczna: magia mocy pozazmysłowych
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 314)

Percepcja psychiczna: magia mocy pozazmysłowych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.12
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
28.71 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
26.57 zł
28.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Joseph Murphy, autor „Potęgi podświadomości” – bestsellerowego poradnika sprzedanego w Polsce w ponad dwóch milionach egzemplarzy – powraca z książką o niezwykłych umiejętnościach związanych z percepcją pozazmysłową. Ebook „Percepcja psychiczna” pomoże Ci odkryć Twoją wewnętrzną moc i doświadczać pełni życia.

Każdy z nas dysponuje wyjątkową wewnętrzną mocą, która pozwala mu na postrzeganie wydarzeń i doświadczeń nie tylko za pomocą pięciu zmysłów. Ty też bez większego trudu nauczysz się nią posługiwać. Korzyści, jakie ci to przyniesie, wprawią cię w zdumienie.

Wykorzystaj w codziennym życiu takie metody, jak jasnowidzenie, przepowiadanie przyszłości, pozazmysłową komunikację zakochanych czy telepatię.

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że każdy może obudzić w sobie talenty do nich. Leżą one uśpione w każdym z nas, a dzięki tej książce zrozumiesz, jak się nimi posługiwać i sprawić, by twoje życie stało się pełniejsze.

Percepcja psychiczna: magia mocy pozazmysłowych od Joseph Murphy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć