ebook Zemsta jest słodka
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zemsta jest słodka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.93
Audiobook - najniższa cena: 37.47
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.90 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
27.93 zł
31.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie ma nic groźniejszego niż furia zdradzonej kobiety. No, chyba że… Trzy Furie!

Trzy przyjaciółki – popularna piosenkarka, uwielbiana przez licealistów nauczycielka i spokojna gospodyni domowa – w jednym czasie dowiadują się, że niebawem każdą z nich czeka rozwód. Zdradzone i porzucone przez dotychczasowych partnerów, jednoczą siły i postanawiają dać im popalić. Ich plany skompromitowania eksmężów spalają jednak na panewce, gdy jeden z nich zostaje zamordowany, a do akcji wkracza komisarz Krzysztof Darski.

Zemsta jest słodka od Alek Rogoziński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wiecie, kto jest mistrzem wywoływania (u)śmiechu? Alek Rogoziński! Każdy, kto sięgnął po książkę autora doskonale wie, co mam na myśli. A ten czytelnik, który jeszcze tego nie zrobił, to po przeczytaniu książki mistrza komedii kryminalnej zrozumie, co mam na myśli. A na myśli mam humor, który wręczy kipi z pomysłowości Alka Rogozińskiego.

Jego najnowsza książka pt. Zemsta jest słodka to prawdziwa kopalnia dobrego humoru i furii trzech kobiet. Nie od dziś wiadomo, że furia kobiety jest jak wulkan.

Alek Rogoziński na pierwszej stronie napisał mi „dobrej zabawy”. Alku, tak właśnie było. Patrycja Wojdarek, Karolina Zarzycka, Marzena Oliwiak, to trzy kobiety, które dowiadują się, że w najbliższej przyszłości czeka je rozwód. Piosenkarka, nauczycielka historii i gospodyni domowa – co są w stanie zrobić, gdy zostaną porzucone przez swoich partnerów?

Pamiętajcie, Alek w swych historiach tworzy wielu barwnych bohaterów. W rozpisce postaci jest ich siedemnastu. A każdy z nich zapewni Wam wiele wyjątkowych chwil. I oczywiście autor nie zapomniał o najważniejszej postaci, którą pokochali wszyscy miłośnicy jego twórczości.

Komisarz Krzysztof Darski, z którym będziemy dociekać, dlaczego trzy spokojne i praworządne kobiety sprowadziły na siebie mnóstwo kłopotów? Patrycja, Karolina i Marzena postanowiły odegrać się na swoich partnerach. Są w stanie zrobić wszystko, aby ich skompromitować. Ale czy zdolne są do morderstwa?

Gdy Marzena Oliwiak znalazła „nieżywego trupa”, zadajemy sobie pytanie, kto zabił Tadeusza Oliwiaka? Krzysztof Darski nie spocznie, póki nie dowie się, kto wbił nóż w serce polityka, który jest zwolennikiem zakazu rozwodów…, ale oczywiście, dopiero gdy sam go uzyska.

Alek Rogoziński ponownie rozbawił mnie do łez. Sprawił, że szara aura za oknem, nie doskwierała mi, ponieważ zastrzyk dobrego humoru rozpromienił mój dzień. Dzień, tyle wystarczy, aby przeczytać tę książkę. A humor jeszcze długo towarzyszył mi, gdy tylko zerkałem na komedię kryminalną „Zemsta jest słodka”, którą umieściłem na półce NIK – Najlepszych Interesujących Książek. A ja powiadam Wam, czytajcie Alka Rogozińskiego, jego twórczość to doskonały lek na całe zło.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć