ebook Upadłe królestwo
4 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Upadłe królestwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 30.73
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
30.73 zł Lub 27.66 zł
32.00 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
39.90 zł
31.23 zł
32.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prowadząc auto pod wpływem alkoholu i narkotyków, Oakley spowodował wypadek, w którym zginęła jego była dziewczyna, a ranna została Bianca – była w śpiączce i ma amnezję. Ojciec chłopaka za wszelką cenę stara się go uchronić przed surową karą. Ale Oakley, targany wyrzutami sumienia, nalega, by sędzia posłał go na rok do więzienia. I tak się dzieje.

Po wyjściu na wolność Oakley musi brać udział w mitingach AA, podjąć pracę i zamieszkać sam. Zatrudnia się jako woźny w college’u, w którym studiuje Bianca i jej bracia, i zamieszkuje w bloku, w którym mieszka jej narzeczony Stone. Oczywiście Oakley musi się trzymać z daleka od Bianki – wymagają tego jej bracia, a i on sam uważa, że tak będzie najlepiej.

Któregoś dnia Bianca podczas przerwy w zajęciach chce w samotności zjeść lunch nad jeziorem. Na swojej ulubionej ławce zastaje Oakleya. Nie pamięta go, lecz coś ją do niego ciągnie, zagaduje do niego, ale on niechętnie nawiązuje rozmowę…

Upadłe królestwo to czwarta część serii Royal Hearts Academy autorstwa Ashley Jade.

Upadłe królestwo od Ashley Jade możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć