Serce jak smoła. Część 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Serce jak smoła. Część 1 - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
Audiobook - polecana oferta: 26.18
wciąż za drogo?
31.41 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
-17% 24.43 zł
26.18 zł Lub 23.56 zł
27.22 zł Lub 24.50 zł
33.90 zł
31.41 zł
32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szóste śledztwo Cormorana Strike’a i Robin Ellacott w wersji audio, w świetnej interpretacji Macieja Stuhra. Robert Galbraith, literackie alter ego J.K. Rowling, tym razem stawia przed bohaterami bestsellerowej kryminalnej serii wyjątkowo trudne zadanie. By je rozwiązać, para detektywów będzie musiała zmierzyć się z wirtualną rzeczywistością i wniknąć w skomplikowaną sieć nicków, sprzecznych interesów i nabrzmiałych konfliktów.

W agencji detektywistycznej Cormorana Strike’a i Robin Ellacott zjawia się roztrzęsiona młoda kobieta i błaga o rozmowę. To Edie Ledwell, współtwórczyni popularnej kreskówki „Serce jak smoła”. Od lat prześladuje ją w Internecie osoba posługująca się nickiem Anomia. Zdesperowana Edie prosi o ustalenie jej prawdziwej tożsamości, jednak Robin z kilku powodów odmawia przyjęcia sprawy.

Jakiś czas później na cmentarzu Highgate, gdzie rozgrywa się akcja kreskówki, zostaje popełniona wstrząsająca zbrodnia. Poruszeni nią Robin i Cormoran przyjmują zlecenie schwytania mordercy. Para detektywów musi zmierzyć się z wirtualną rzeczywistością i wniknąć w skomplikowaną sieć nicków, sprzecznych interesów i nabrzmiałych konfliktów. Jednocześnie zarówno Robin, jak i Cormoran nieudolnie próbują poukładać swoje życie osobiste.

Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Stuhra.

Serce jak smoła. Część 1 od Robert Galbraith możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć