ebook Widziałem ciemne słońce. Studium depresji
3.67 / 5.00 (liczba ocen: 12)

Widziałem ciemne słońce. Studium depresji
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 11.90
11.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Widziałem ciemne słońce” Artura Marino to przenikliwe, a zarazem niezwykle wiarygodne studium choroby duszy – depresji. Choroby, która według lekarzy będzie plagą XXI wieku i która czasem prowadzi do tragicznego końca. Autor sam doświadczył ciężkiej depresji, a książka, którą napisał w lżejszej fazie choroby, jest tego przejmującym dokumentem. Optymistyczne zakończenie tej historii może być światełkiem nadziei dla osób cierpiących na depresję oraz dla ich bliskich.

Obecne wydanie „Widziałem ciemne słońce. Studium depresji” to uzupełnione o drugą część wznowienie publikacji z 1995 roku. Książka ukazała się wówczas w wydawnictwie Jacek Santorski & Co, a znany psycholog tak rekomendował ją czytelnikom:

Esej „Widziałem ciemne słońce” nie jest poradnikiem ani pracą popularno-naukową. Jest dokumentem, świadectwem stanu ducha i sposobu myślenia osoby autentycznie doświadczonej depresją, i w tym upatruję jego wartość i siłę. Autor dzieli się najgłębszą prawdą o swoim doświadczeniu i czyni to w sposób poruszająco prosty. Wypowiedzenie tej prawdy pomoże ludziom cierpiącym na depresję, zaś towarzyszących im członków rodziny i terapeutów uwrażliwi na istotę ich doznań. Jacek Santorski

Widziałem ciemne słońce. Studium depresji od Artur Marino możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć