ebook Oblicze Pana
3.34 / 5.00 (liczba ocen: 234)

Oblicze Pana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.00
wciąż za drogo?
18.00 zł
18.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Krakowski pisarz, znany już dobrze miłośnikom przygód XVI-wiecznego detektywa Kacpra Ryksa, tym razem serwuje nam historię niczym z powieści Dana Browna.

Joanna Weryńska

 
Mariusz Wollny (...) postanowił pokazać Brownowi, jak trzeba pisać thrillery z templariuszami w tle. (...) I tam gdzie Brown ślizga sie po faktach, Wollny uszczegóławia i ubibliotecznia, zamiast bezładnych pogoni i przedszkolnych zagadek oferuje intrygę sięgającą wojny, z bezwzględnym mordercą jak z Forsythe’a. (...) Dostajemy to, co już znamy: templariuszy, hitlerowców, tajemnicę. Ale te zużyte elementy zaczynają świecić świeżym blaskiem.

Łukasz Orbitowski

  

Ważnym elementem Oblicza Pana jest piękny relikwiarz przechowywany w kościele św. Floriana w Krakowie. (...) Niedawno podczas niedzielnej mszy relikwiarz ów został użyty do błogosławienia wiernych, a następnie wystawiony dla publiczności. Oto przykład siły literatury!

Paweł Stachnik

Oblicze Pana od Mariusz Wollny możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Naprawdę fajna, przygodowa książka. Mariusz Wollny trochę w konwencji Dana Browna, efekt niezły. Dobrze się czyta. Polecam.

Warto zerknąć