ebook Ja, czyli kto? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ja, czyli kto? - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Audiobook - najniższa cena: 37.50
wciąż za drogo?
37.50 zł Lub 33.75 zł
38.00 zł
38.00 zł
38.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Książka jest dla tych, którzy zastanawiają się kto (lub co) wciąż gada w ich głowie. Jest także dla wszystkich, którzy przestali wierzyć w gotowe rozwiązania oferowane przez religię czy też (zastępujący ją często) twardy, naukowy „racjonalny umysł”. Jest dla tych, którzy nie są fanami hedonistycznej konsumpcji, ale też daleko im do ezoterycznego odklejenia. Jest dla wystarczająco zdesperowanych, aby poznać prawdę o sobie, jako Istnieniu.

Autorka, pytając samą siebie o kwestie najwyższej wagi, wydaje się jednocześnie pytać czytelnika: „Czy już wiesz, że to, co gada w Twojej głowie to nie jesteś Ty? Więc kto? Kim jesteś? Dlaczego wciąż zasypiasz i na nowo się budzisz? Czemu nadal bawisz się ze sobą w chowanego? I wreszcie – kto ma w tym interes, abyś jednak spał?” 

Ta książka jest bezwzględna dla wszystkiego, czym nie Jesteś. Ta książka wymaga myślenia oraz poczucia humoru. Ta książka nie jest dla naiwnych ani dla leniwych. Ta książka jest potencjalnie niebezpieczna. Studiując zawarte w niej zagadnienia możesz stracić…wszystko, czym nie Jesteś.

Co możesz zyskać? Nic… czyli totalną wolność! Nie poznasz nowej ideologii, nie dowiesz się, że świat jest sprawiedliwy. Nawet ćwiczenia do pracy z umysłem są tylko narzędziami do odłożenia. W końcu nie ma żadnej drogi, ani żadnego jedynie słusznego systemu. To Ty jesteś drogą, jesteś tylko Ty, przeglądający się w lustrze wszechświat.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Kingi Miśkiewicz.

 

Ja, czyli kto? - audiobook od Easy Grace możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć