ebook Miłość w czasach rozkładu - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Miłość w czasach rozkładu - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo HM
E-book - najniższa cena: 24.37
Audiobook - najniższa cena: 31.74
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
39.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
31.74 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Odwieczny konflikt pomiędzy wiedźmami a Zakonem ciągnie się już od czasów Mrocznych Wieków. Mimo że ludzkości znacznie trudniej udaje się przetrwać w wyjątkowo niebezpiecznym świecie, przedstawiciele tych dwóch frakcji nadal wbijają sobie szpile. Co, jeśli będą zmuszeni porzucić długotrwałą niechęć, pokonać lęki i stanąć ramię w ramię przeciwko prawdziwemu złu? On – rycerz, twardziel, a momentami cham. Ona – wiedźma, piękność, choć zazwyczaj zołza. Ich stosunki miały pozostać stricte zawodowe, jednak gdy dookoła szaleją śmierć i zniszczenie, na wszystko trzeba spojrzeć inaczej. Zwłaszcza że przyszłość wydaje się coraz bardziej niepewna…

Czy los pozwoli Verinie i Rejnarowi połączyć nie tylko siły, ale też coś więcej? W najnowszej powieści D.B. Foryś i Marcina Halskiego dwie wizje świata zlepią się w jedną, chociaż nietypową przygodę. Dark fantasy? Erotyk? Czarna komedia? „Miłość w czasach rozkładu” zjada te gatunki na śniadanie!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mateusza Drozdy.

Miłość w czasach rozkładu - audiobook od D.B. Foryś, Marcin Halski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć