ebook Instamama - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1020)

Instamama - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.94
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
29.90 zł
-5% 38.69 zł Lub 34.82 zł
42.99 zł
42.99 zł Lub 38.69 zł
34.13 zł
42.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zabawna, seksowna i emocjonalna powieść. Fani Lauren Weisberger, autorki słynnej książki „Diabeł ubiera się u Prady”, i Emily Henry – powieści tej pisarki mają po 400 tysięcy recenzji na goodreads – nie będą chcieli przegapić audiobooka „Instamama”. To napisana lekkim piórem fabuła, która przygląda się współczesnym związkom, nowoczesnym wyborom i redefinicji – nie wspominając o rebrandingu – naszych marzeń oczami wpływowego Instagrama.

W tym #zabawnym, #mądrym, #emocjonalnie przekonującym spojrzeniu na współczesną miłość i odnalezienie swojej prawdziwej ścieżki poznajemy Kit Kidding. Zarabia na promowaniu marek i udostępnianiu fachowo wyselekcjonowanych postów o swoim zabawnym, bajecznym, bezdzietnym życiu. Kit bardzo lubi dzieci, ale żarliwie wierzy, że kobiety, które nie chcą zostać matkami, nie powinny stawiać czoła poczuciu winy.

Will MacGregor jest irytujący, seksowny, wytrwały, niechętny mediom społecznościowym, a z Kit połączy go jednodniowa przygoda. Ale życie zmusi ich do kampanii na Instagramie i im więcej czasu spędzą wspólnie z jego mądrą, ośmioletnią córką Addie – tym trudniej będzie im trzymać się z daleka, a tym bardziej utrzymać to, co Will tak sprytnie nazywa „zrelaksowaną twarzą z plaży”.

Idealna ścieżka kariery Kit nagle zderzy się z inną opcją na przyszłość – chaotyczną, skomplikowaną i o wiele bardziej… rzeczywistą.

Jakiego życia naprawdę pragnie Kit?
Czy będzie musiała wymyślić siebie na nowo?
I czy miłość nadal będzie czekać, kiedy się zorientuje, że to właśnie ON?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mikołaja Krawczyka.

Instamama - audiobook od Chantel Guertin możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć