ebook Kiedy cię ujrzałem - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4)

Kiedy cię ujrzałem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.90
Audiobook - najniższa cena: 35.81
wciąż za drogo?
35.81 zł Lub 32.23 zł
-5% 35.91 zł Lub 32.32 zł
39.90 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niewidoma  kobieta, która myśli, że nikt jej nie dostrzega.

Mężczyzna, który nie tylko ją widzi, ale także jej pragnie.

Trevor Owens jako osiemnastolatek popełnił błąd, którego konsekwencje były poważne: skasowanie samochodu wpływowego Meksykanina i śmierć niewinnej kobiety. Aby spłacić dług u właściciela auta, przez pięć lat brał udział w nielegalnych walkach w klatkach. Gdy wygrywa ostatnią i uwalnia się, zamierza zacząć życie na nowo. Nie jest to jednak łatwe, bo nie radzi sobie z agresją. Decyduje się na trenowanie boksu, licząc, że pomoże mu to zapanować nad gniewem. Nie spodziewa się, że dzięki temu pozna Amy, niewidomą byłą bokserkę i córkę trenera. Kobietę, której naprawdę zapragnie.

Amy McCoy w wypadku straciła więcej niż tylko wzrok. Jej ukochana matka nie żyje, kariera bokserska, o której marzyła, legła w gruzach, a wszyscy przyjaciele się od niej odwrócili. Pomimo tego nie użala się nad sobą, przystosowuje się do życia w nowych warunkach i planuje zostać fizjoterapeutką sportową. Choć życie Amy z pozoru wydaje się szczęśliwe, w głębi duszy kobieta wcale tak się nie czuje. Doskwiera jej samotność i poczucie bycia niewidzialną niewidomą. Nie wie, że na jej drodze stanie Trevor. Mężczyzna, który samym brzmieniem swojego głosu wywrze na niej piorunujące wrażenie.

Nie interesowały go głębsze relacje z kobietami, ale na nią od razu zwrócił uwagę. Stała się jego obsesją. Pokusą. Zakazaną córką trenera.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jana Łucia i Alexa Jon.

Kiedy cię ujrzałem - audiobook od Kamila Mikołajczyk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć