ebook My Darling Arrow - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9254)

My Darling Arrow - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 39.41
Audiobook - najniższa cena: 52.84
wciąż za drogo?
59.90 zł
59.90 zł
52.84 zł
59.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Salem Salinger bardzo narozrabiała, za co została wysłana do szkoły dla nastolatek sprawiających problemy wychowawcze. Dziewczyna ma sekret: za kłopoty, w których się znalazła, odpowiedzialny jest pewien chłopak.

Arrow Carlisle to najgorętszy chłopak, jakiego widziała. Salem zawsze podziwiała go z daleka. Uwielbienie dla niego wyrażała w listach. Wiedziała jednak, że ta miłość zawsze będzie platoniczna. W końcu to syn dyrektorki szkoły, który – co gorsza – chodzi z siostrą Salem.

Jednak kiedy Arrow wraca do rodzinnego miasteczka, żeby zrobić sobie przerwę w karierze sportowej, Salem widzi go nie ze swoją siostrą, tylko z inną dziewczyną.

Musi jak najszybciej przestać o nim myśleć, zapomnieć na zawsze, a przede wszystkim nie pisać do niego listów, których on i tak nigdy nie przeczyta. Prawda?

Opis pochodzi od wydawcy.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Yukari Sol.

 

My Darling Arrow - audiobook od Saffron A. Kent możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć