ebook Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 17361)

Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
25.90 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
19.49 zł
27.00 zł
Inne proponowane

"Kobieta, która jest zdolna do wszystkiego.Szelmostwa, które doprowadzają mężczyznę do granic szaleństwa. Życie Ricarda wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby jako nastolatek nie poznał niegrzecznej dziewczynki. Od pierwszego spotkania przez niemal pięćdziesiąt lat ukochana będzie bez uprzedzenia pojawiać się i równie niespodziewanie znikać z jego życia. Każdy jej powrót – w Limie, Paryżu, Londynie, Tokio i Madrycie – zbiegnie się z odsłoną kolejnej sceny w dziejach najnowszej historii świata. Femme fatale jak tajemniczy demiurg decyduje o życiu Ricarda, jest wszystkimi kobietami na raz, pozostając jednocześnie tylko niegrzeczną dziewczynką. Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki to historia miłości, inspirującej, toksycznej i perwersyjnej, która nadaje życiu sens, a zarazem bezlitośnie go odbiera. "

Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki od Mario Vargas Llosa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Polecam!
    Powieść czyta się lekko i przyjemnie, chociaż jest to raczej literatura kobieca...

  • Awatar

    Moje pierwsze, lecz jakże udane spotkanie z Autorem! Od razu zaczęłam polować na inne jego powieści :-) Rzadko jakoś w ostatnich miesiącach zdarza mi. się trafić na naprawdę dobrą lekturę, nie przeczącą jej recenzjom. Ta była zdecydowanie bardzo dobra. Polecam. Streszczać fabuły nie będę, wszystko co potrzebne, już zostało na jej temat napisane.

Warto zerknąć