ebook Zemsta władzy: Jak autokraci na nowo tworzą politykę XXI wiek
4.34 / 5.00 (liczba ocen: 327)

Zemsta władzy: Jak autokraci na nowo tworzą politykę XXI wiek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 36.83
Audiobook - najniższa cena: 44.86
wciąż za drogo?
38.60 złpremium: 24.90 zł Lub 24.90 zł
36.83 zł Lub 33.15 zł
39.42 zł Lub 35.48 zł
41.50 zł
37.85 zł
41.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Populizm, polaryzacja i postprawada – trzy dobrze znane narzędzia manipulacji wykorzystywane przez rządzących. Współcześni autokraci połączyli te techniki, by w nowy, przerażający sposób podkopywać fundamenty demokracji. Naím ujawnia powiązania pomiędzy wydarzeniami o globalnym zasięgu a taktykami politycznymi, które stosowane razem prowadzą do głębokiej, często ukrytej, transformacji władzy i polityki na całym świecie. Wyjaśnia, w jaki sposób w miejscach i sytuacjach całkowicie odmiennych pod względem politycznym, ekonomicznym i społecznym obieranie tych samych strategii prowadzi do koncentracji władzy, a także ujawnia mechanizmy opracowane przez autokratów do walki z osłabiającymi ich siłami.

W Zemście władzy Moisés Naím, jeden z najbardziej wnikliwych obserwatorów światowej polityki, tworzy obszerny katalog zagrożeń demokracji, które w ostatnich latach płyną ze strony niepodlegających żadnej kontroli dyktatorów, populistów i ludzi wielkiego biznesu, wskazując na analogie w zasadniczo odmiennych dziedzinach. Ważne i ponadczasowe dzieło.

Francis Fukuyama, profesor Uniwersytetu Stanforda, autor Tożsamości

Zemsta władzy: Jak autokraci na nowo tworzą politykę XXI wiek od Moisés Naím możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć