ebook Najpiękniejsze wiersze dla dzieci - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Najpiękniejsze wiersze dla dzieci - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 10.85
10.85 zł Lub 9.77 zł
12.00 zł
14.99 zł
11.05 zł
14.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W tym pełnym uroku audiobooku Tomasz Jachimek proponuje najmłodszym słuchaczom fascynującą interpretację 30 wierszy należących do kanonu polskiej poezji dziecięcej. Dzieci odkryją najpopularniejsze wiersze, jakie stworzyli dla nich Maria Konopnicka, Aleksander Fredro, Adam Mickiewicz, Ignacy Krasicki, Józef Czechowicz, Władysław Bełza czy Antoni Birkenmajer.

Są to wiersze, które od pokoleń bawią, wzruszają i kształcą małych i dużych Polaków, a ich  popularność jest tak wielka, że stały się one nierozerwalną częścią naszego dziedzictwa narodowego i weszły do kanonu lektur szkolnych dla szkół podstawowych. Tomasz Jachimek potrafi w genialny sposób wcielić się w różnorodne postacie sławnych bohaterów polskiej poezji dziecięcej, którzy stają nam przed oczami, jak żywi. Aktorska gra lektora, jego piękna narracja, a także budujące atmosferę i napięcie tło muzyczne – wszystko to składa się na urzekający charakter tego nagrania.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Tomka Jachimka.

Najpiękniejsze wiersze dla dzieci - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć