ebook Sztuka rozwoju osobistego. Poznaj zasady najlepszego nauczyciela dobrobytu w Ameryce - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Sztuka rozwoju osobistego. Poznaj zasady najlepszego nauczyciela dobrobytu w Ameryce - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.45
Audiobook - najniższa cena: 12.90
-67% 12.90 zł Lub 11.61 zł
41.00 zł
49.90 zł
-37% 24.95 zł
-31% 27.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Oto zbiór bezcennych cytatów, historii i przemyśleń, które pomogą Ci w obraniu właściwego kierunku rozwoju. Bob Proctor potwierdza, że doskonale zna sekret sukcesu. Bez względu na to, czy chcesz zrealizować cele zawodowe, osobiste, sportowe, czy jakiekolwiek inne, po lekturze tej książki będzie to znacznie łatwiejsze. Potraktuj ją jako instrukcję, jako mapę drogową, która zawiera wskazówki pomocne w dążeniu do sukcesu. Do praktycznych i wartościowych porad możesz sięgać w każdej chwili, by znaleźć inspirację, motywację i przydatną wiedzę.

Książka składa się z krótkich, luźno powiązanych ze sobą esejów na temat najważniejszych aspektów osiągania sukcesów w różnych wymiarach i dziedzinach ludzkiego życia. Dzięki niej dowiesz się, jakie postawy i działania sprzyjają realizacji celów, nauczysz się podejmować prawidłowe decyzje i poznasz potencjalne zagrożenia wraz ze sposobami, jak sobie z nimi radzić. Przekonasz się, że zawarta tu wiedza stanowi niezastąpioną i uniwersalną pomoc na drodze do spełnienia osobistego i zawodowego!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Marcinkowskiego.

Sztuka rozwoju osobistego. Poznaj zasady najlepszego nauczyciela dobrobytu w Ameryce - audiobook od Bob Proctor możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć