ebook Dzbanek rozbity. Sceny z życia, choroby, śmierci i żałoby
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dzbanek rozbity. Sceny z życia, choroby, śmierci i żałoby
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.00
Audiobook - najniższa cena: 20.00
wciąż za drogo?
-16% 20.00 zł Lub 18.00 zł
-30% 27.90 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
33.59 zł
34.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Nie wiem, czy kiedykolwiek czytałem tak przejmujące, poruszające i osobiste zwierzenie. W tej do bólu intymnej opowieści miłosnej uczucia «z dzisiaj» przeplatają się ze wspomnieniami, nadzieja z cierpieniem, a pytanie o sens życia z dramatem umierania i śmierci osoby ukochanej. Po lekturze ebooka «Dzbanek rozbity» zostaję z głębokim wzruszeniem. I z refleksją, że wspomnienia pozwalają zachować w swoim sercu Kogoś Najbliższego. Pomagają rozpacz pokonać. A może tylko ją osłabić...” – Bogdan de Barbaro

„– Tam są takie dwie skały, one zawsze dają cień – Agnieszka powiedziała to bardzo słabym głosem. Chciała powiedzieć coś więcej, ale lekarka z hospicjum domowego, którą poinformowaliśmy o naszym pomyśle, pogłaskała ją tylko po ręce. Był początek maja 2022 roku. Zaczynał się piąty rok choroby nowotworowej mojej żony. Wiedzieliśmy, że tę walkę przegrała. Wtedy właśnie wpadłem na pomysł: wynajmijmy kampera i pojedźmy do nas na Sycylię” – fragment ebooka „Dzbanek rozbity. Sceny z życia, choroby, śmierci i żałoby” (ciąg dalszy ebooka w pełnej wersji książki)

Podróż na południowe krańce Europy jest klamrą, w której Wojciech Czuchnowski, znany dziennikarz i publicysta, pomieścił intymny pamiętnik o odchodzeniu swojej żony. Z wnikliwością, precyzją i bez znieczulenia prowadzi nas przez stadia miłości, kryzysów ich związku i choroby. Ta książka jest w równym stopniu bolesna, jak i niosąca nadzieję. Czuchnowski, pisząc ją, próbuje bowiem wydobyć się z rozpaczy. Ta próba przepracowania żałoby zmienia się na oczach czytelników w literaturę.

Dzbanek rozbity. Sceny z życia, choroby, śmierci i żałoby od Wojciech Czuchnowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć