ebook Tomasz Niefart. Gacie na łopacie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Tomasz Niefart. Gacie na łopacie - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 22.58
wciąż za drogo?
26.90 zł
35.91 zł Lub 32.32 zł
22.58 zł
26.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wakacje się skończyły, więc czas wrócić do szkoły. W przypadku Tomasza Niefarta – urodzonego pechowca – oznacza to tylko jedno – nowe pasmo szkolnych i towarzyskich porażek! Totalna kompromitacja i dokumentna publiczna żenada tylko czekają, by podłożyć mu nowy kolec! Co tym razem przytrafi się Tomaszowi? Na przykład kompromitacja przed dziewczynami podczas meczu piłki nożnej i upokorzenie na zawodach pływackich. Jedno trzeba przyznać – Niefart znowu będzie na ustach wszystkich!

Myślisz, że Ty masz pecha? Przeczytaj historie z życia Tomka. Już sam fakt, że nazywa się Tomasz Niefart skazał go na porażkę… tak przynajmniej twierdzi sam Tomasz.

Te pełne humoru historie sprawią, że będziesz kibicować Tomkowi zarówno w szkole i w domu, jak i podczas jego spotkań z przyjaciółmi. Wszystkie te przygody łączy wspólny mianownik – są totalną porażką naszego bohatera. Chłopiec, jak typowy nastolatek, odbiera każde niepowodzenie jako koniec świata i śmierć towarzyską. Przekonaj się, czy rzeczywiście tak jest.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jarosława Boberka.

Tomasz Niefart. Gacie na łopacie - audiobook od Kasia Keller możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć